عودت کالا

همان‌طور که در صفحه BVIS ذکر شده و رفتار خدمات مشتریان نیز این امر را نشان می‌دهد، رضایت مشتریان BVIS از اصول بنیادین این بازار اجتماعی است و تیم BVIS همه تلاشش را می‌کند که این رضایت، محقق شود. از این رو، امکان مرجوع کردن کالاهای دارای اشکال، از حقوق قطعی مشتری‌های BVIS است. ضمن اینکه به هر حال اینجا یک بازار اجتماعی است و ذاتا درصد خطا را نمی‌شود به صفر رساند؛ بنابراین، حق مشتری برای عودت دادن کالایی که ایراد دارد، محفوظ است. شرایط لغو سفارش و بازگرداندن کالا را در ادامه می‌خوانید:

کنسل کردن سفارش پیش از ارسال کالا توسط فروشگاه دار

مشتریانی که با نام کاربری از BVIS خرید کرده‌اند، اگر پیش از اینکه فروشگاه دار محصولش را ارسال کند، از خرید خود منصرف شوند و به خدمات مشتریان BVIS اطلاع دهند، خرید آن‌ها لغو شده و قیمت کالا (بدون هزینه پست  و پیک موتوری) به حساب آن‌ها بازگردانده خواهد شد. ولی انصراف از خرید پس از ارسال محصول توسط فروشگاه دار، تابع قوانین عودت کالاست.

کنسل کردن سفارش و عودت پس از ارسال کالا

در صورتی که محصول دریافت‌شده توسط مشتری با آنچه سفارش داده بوده و عکس و اطلاعات فروشگاه  نشان داده، مغایرت داشته باشد یا در مسیر ارسال آسیب دیده باشد، BVIS رضایت مشتری را از راه‌های در نظر گرفته شده، تامین می‌کند. مشتری می‌تواند سفارش خود را لغو کند و هزینه سفارش به حساب او در طی سه روز کاری، عودت داده خواهد شد. اگر مجموع هزینه خرید کالا به علاوه هزینه پستی که مشتری پرداخت کرده، بیشتر از 40 هزار تومان باشد، مشتری موظف است به آسان‌ترین شیوه ممکن (مثلا تیپاکس) محصول را به آدرسی که از خدمات مشتریان در اختیار او می‌گذارد، ارسال کند.

برای لغو سفارش‌های مربوط به کالاهای خوراکی، لازم است که به جز مقدار معقول برای تست محصول، باقیمانده آن توسط مشتری عودت داده شود تا امکان ارزیابی کیفی و اصلاح محصول در سفارش‌های آینده وجود داشته باشد. بنابراین، در صورت مصرف کامل یا بخشی از آن که عرفا بیش از مقدار نیاز برای تست و ارزیابی محصول باشد، امکان کنسل شدن سفارش آن و بازگشت هزینه، امکان‌پذیر نیست.

 

خرید و فروش آنلاین، بدون واسطه​

شما می‌توانید در «BVIS» به طور مستقیم از فروشگاهای بازاری,خانگی و محلی خرید کنید.
محصولات مورد علاقه‌تان را جستجو کنید، کیفیت‌ها را مقایسه نمایید و از بین هزاران فروشگاه دار، بهترین‌ها را برای خرید انتخاب کنید. فروشگاه کالاهای منحصربه‌فردشان را برای شما آماده می‌کنند و به آدرس‌تان ارسال می‌کنند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه کیوبیک (فروشگاه آنلاین BVIS) می‌باشد.

سبد خرید